Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Microsoft Office 365 pro vzdělávací organizace

Microsoft Office 365Ideální pro akademické instituce, které jsou připraveny
využívat výhod cloudových služeb. Služby Microsoft Office 365 nabízí bezplatné řešení pro e-mail, zasílání rychlých zpráv, skupinové video a hlasový chat a online prohlížení a úpravy dokumentů.

Studenti a pedagogové mohou v reálném čase spolupracovat na zadáních a skupinových projektech. Snadno mohou sdílet informace, zobrazovat a upravovat dokumenty v prohlížeči nebo v aplikacích systému Office. Zabezpečení, ochrana osobních údajů a nepřetržitá dostupnost. Služby Office 365 obsahují rozsáhlé funkce ochrany osobních údajů a nevyužívají informace z vašich e-mailů a dokumentů pro reklamní účely. Díky nepřetržitému zálohování, robustním funkcím pro zotavení po havárii a globálně redundantním datacentrům budete mít jistotu, že vaše data a služby budete mít vždy k dispozici – se stejnou zárukou 99,9% dostupnosti jako u služeb Microsoft Office 365 pro podniky.


Funkce Office 365 pro vzdělávací organizace

Všechny plány pro oblast vzdělávání (plány A) zahrnují:

Emaily a kalendářeCloudové řešení pro e-maily a kalendáře využívající službu Microsoft Exchange Online s použitím názvu vaší domény. 25GB úložiště pro uživatele.
Webové konferenceMultimediální online schůzky za použití zvuku a videa, sdílení plochy a virtuální tabule. Vynikající řešení pro dálkové studium
Office Web AppsMožnost vytvářet a upravovat dokumenty aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote prostřednictvím vašeho oblíbeného webového prohlížeče.
Veřejný webMůžete vytvořit a spravovat jednoduchý veřejný web bez jakýchkoli dalších poplatků za hosting. Použijte vlastní doménu.
Weby týmůMožnost sdílení souborů a dokumentů se spolužáky. Můžete vytvořit web pro týmy, studijní skupiny či kluby. Podpora až 300 podřízených webů.
Integrace se službou Active DirectorySpráva uživatelských pověření a oprávnění.
SpolehlivostZáruka 99,9% provozuschopnosti.
ZabezpečeníVaše data jsou ve vašich rukou. My je chráníme a zajišťujeme ochranu osobních údajů.
OchranaPrvotřídní filtrování nevyžádané pošty a virů. Nastavitelné filtrování nevyžádané pošty.
SprávaSnadné použití a řízení. Během několika minut můžete přidat či odebrat uživatele. V prostředí PowerShell můžete vytvářet vlastní skripty a automatizační procesy.
AktualizaceSlužbu rozšiřujeme o nové funkce a možnosti prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Technická podporaNepřetržitá telefonická zákaznická podpora pro řešení obtížnějších problémů v oblasti IT. Podpora komunity společnosti Microsoft pro online odpovědi a materiály s postupy.


Jednotlivé plány:

Plány

Všechny plány A také zahrnují následující:

  • Záruka 99,9% dostupnosti podpořená případnými finančními sankcemi.
  • Nepřetržitá telefonická zákaznická podpora pro řešení obtížnějších problémů v oblasti IT.
  • Jednotné přihlašování pomocí nejnovější technologie federované správy.
  • Nastavitelné filtrování nevyžádané pošty.
  • Bezplatná synchronizace se službou Active Directory.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

Kontakt

Obchodní oddělní, tel.: 221 503 111, e-mail: obchod@computerhelp.cz

Služby Office 365 nabízí bezplatné řešení pro e-mail, zasílání rychlých zpráv, skupinové video a hlasový chat a online prohlížení a úpravy dokumentů.
tudenti a pedagogové mohou v reálném čase spolupracovat na zadáních a skupinových projektech. Snadno mohou sdílet informace, zobrazovat a upravovat dokumenty v prohlížeči nebo v aplikacích systému Office. Zabezpečení, ochrana osobních údajů a nepřetržitá dostupnost. Služby Office 365 obsahují rozsáhlé funkce ochrany osobních údajů a nevyužívají informace z vašich e-mailů a dokumentů pro reklamní účely. Díky nepřetržitému zálohování, robustním funkcím pro zotavení po havárii a globálně redundantním datacentrům budete mít jistotu, že vaše data a služby budete mít vždy k dispozici – se stejnou zárukou 99,9% dostupnosti jako u služeb Office 365 pro podnikySlužby Office 365 nabízí bezplatné řešení pro e-mail, zasílání rychlých zpráv, skupinové video a hlasový chat a online prohlížení a úpravy dokumentů.Studenti a pedagogové mohou v reálném čase spolupracovat na zadáních a skupinových projektech. Snadno mohou sdílet informace, zobrazovat a upravovat dokumenty v prohlížeči nebo v aplikacích systému Office. Zabezpečení, ochrana osobních údajů a nepřetržitá dostupnost. Služby Office 365 obsahují rozsáhlé funkce ochrany osobních údajů a nevyužívají informace z vašich e-mailů a dokumentů pro reklamní účely. Díky nepřetržitému zálohování, robustním funkcím pro zotavení po havárii a globálně redundantním datacentrům budete mít jistotu, že vaše data a služby budete mít vždy k dispozici – se stejnou zárukou 99,9% dostupnosti jako u služeb Office 365 pro podniky© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111