Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Nové plány Office 365 pro malé a střední firmy dostupné již od 1.10.2014!

Od 1. října vám nabízíme našim zákazníkům ze segmentu malých a středních firem soubor aplikací Office 2013 formou předplatného, které je nově k dispozici v programech Open v rámci plánu Office 365 Business. Tento plán obsahuje licence na Office aplikace, které může zákazník instalovat nejenom na počítač či notebook, ale také např. na Mac počítač, tablet iPad či chytrý telefon. Mimo licencí na Office aplikace, získá každý uživatel také 1TB úložiště OneDrive pro firmy. Nabídku do segment malých a středních firem dále doplní plány Office 365 Business Essentials a Office 365 Business Premium.

Cloud


Přehled nových plánů Office 365 pro segment malých a středních firem:


Office 365 Business

Základní aplikace Office pro každodenní využití. Tento plán obsahuje aplikace Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Publisher. Součástí jsou rovněž webové aplikace Office Online a také úložiště OneDrive pro firmy o kapacitě 1 TB s možností vytváření, úprav a sdílení dokumentů na pěti počítačích Windows PC, Mac a mobilních zařízeních současně.

Office 365 Business Essentials

Klíčové služby pro spolupráci v rámci každodenního chodu firmy – e-mailové a kalendářové funkce na podnikové úrovni, Office Online, online schůzky, rychlé zprávy, videokonference, 1TB sdílené úložiště a mnoho dalších funkcí včetně firemní sociální sítě.

Office 365 Business Premium

Všechny funkce plánů Office 365 Business a Business Essentials.

Business plan Office 365

Zjednodušení prodejního procesu a kombinace plánů

Zákazníci z malých a středních firem mohou nyní libovolně kombinovat plány Office 365 Business i Enterprise přesně tak, jak potřebují pro své uživatele. Zároveň mohou přidávat další online řešení jako Project, Visio, Dynamics CRM Online atd. Zákazník může mít například 50 licencí na Business Essentials, 290 licencí na Business Premium, 1000 licencí na Enterprise E1 a 15 licencí na Enterprise E3.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Obchodní oddělní, tel.: 221 503 111, e-mail: obchod@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111