Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Adobe TLP/CLP licence

Časově neomezené licence vybraných produktů Adobe - pouze produkty Acrobat, Captivate, Presenter, Photoshop Lightroom, Photoshop Elements, Premiere Elements a některé serverové produkty. Prodej trvalých licencí produktů Adobe pro grafiku, web a design (Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash apod.) byl ukončen v roce 2015 a tyto produkty lze nakoupit již jen formou časově omezených licencí. 

TLP Licence (Transactional Licensing Program)- základní - transakční program hromadných licencí

Pro školy bez Adobe CLP kontraktu využívající softwaru Adobe ojediněle nebo v menším množství.TLP je základním licenčním programem určeným především organizacím, které chtějí uskutečnit jednorázový nákup a upřednostňují výhody licenční dodávky oproti krabicím.Také pro neziskové organizace.

CLP Licence (Cumulative Licensing Program)-  speciální kontraktační program pro větší organizace s předpokládanými nákupy do budoucna

CLP je dvouletý program s registrovaným členstvím, který je vhodný především pro větší organizace, jež chtějí zjednodušit nákup, správu a instalaci softwaru.Pro školy s aktivním Adobe CLP kontraktem (získaným individuálně nebo v rámci členství ve sdružení  vysokých škol EUNIS) nebo pro školy bez kontraktu, nakupující jednorázově větší množství licencí.

Pro školy bez Adobe CLP kontraktu využívající softwaru Adobe ojediněle nebo v menším množství (jednorázový nákup pod cca. 120 - 150.000 Kč). 
Také pro neziskové organizace.Pro školy bez Adobe CLP kontraktu využívající softwaru Adobe ojediněle nebo v menším množství (jednorázový nákup pod cca. 120 - 150.000 Kč). Také pro neziskové organizace© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111