Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Adobe licence pro školy

Adobe Certified Reseller

Potřebujete se zorientovat v různých možnostech licencování software Adobe? Tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme, jak nakoupit EDU licence Adobe co nejvýhodněji.

Typy Adobe licencí pro školy:

 

Nejnovější licence verzí CC 2015 - jsou k dispozici pouze formou licencí s platností na dobu určitou:

  • VIP program – licence na bázi ročního předplatného licencovaná na počítače nebo uživatele
  • ETLA - časově omezená licence pro velké organizace na bázi 3 letých cyklů s minimální roční platbou 30tis USD. Zákanzík získává také speciální support 24x7,365 dní v roce
  • EEA celoškolní multilicence pro základní a střední školy - časově omezená licence produktů verze CC 2015 určených pro výuku i učitele, za výhodnějších cenových podmínek, licencovaná na kvalifikované zaměstnance, obsahující sady aplikací Adobe Creative Cloud pro celou školu, plus doplňující sady pro rozšíření. Dodání formou certifikátu s licenčním číslem s časovým omezením na 1 nebo 2 roky.

   

Trvalé licence produktů Adobe verzí:

 

  • licence TLP - trvalá licence produktů vyjma produktů Creative suite pro školy bez kontraktu, využívající softwaru Adobe ojediněle nebo v malém množství.
  • licence CLP - trvalá licence produktů vyjma produktů Creative suite pro školy s CLP kontraktem, získaným individuálně nebo v rámci členství ve sdružení EUNIS, mohou nakupovat za ceny dle odpovídající úrovně, ve které se nachází.   

          Více informací o licenci TLP a CLP naleznete ZDE.

 

PRO koho jsou určeny EDU licence?

Školní licence software mohou nakupovat státní a soukromé školy nabízející minimální dobou denního studia dva roky, a registrované u ministerstva školství (více informací na Adobe.cz). Vybrané produkty Adobe jsou k dispozici i pro studenty a učitele navíc v rámci studentských licencí.

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Kontakt

Obchodní oddělní, tel.: 221 503 111, e-mail: obchod@computerhelp.cz 
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111