Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Novinky a tipy pro práci v MICROSOFT OFFICE 2016

Microsoft Word a PowerPoint 2016

Spoluvytváření - práce na dokumentu současně s ostatními bez ohledu na to, jaké používáte zařízení. 

Zjednodušené sdílení - jednoduše klikněte na pásu karet na tlačítko Sdílet a snadno tak sdílejte přímo z dokumentů Office. Podívejte se, kdo má k danému dokumentu přístup a kdo na něm pracuje. 
 

Psaní v reálném čase - když na dokumentu spolupracujete s ostatními, vidíte, na čem zrovna pracují, a jejich úpravy uvidíte okamžitě.

 
bez ohledu na to, jaké používáte zařízení. 
Zjednodušené sdílení - jednoduše klikněte na pásu karet na tlačítko Sdílet a snadno tak sdílejte přímo z dokumentů Office. Podívejte se, kdo má k danému dokumentu přístup a kdo na něm pracuje. 
Psaní v reálném čase - když na dokumentu spolupracujete s ostatními, vidíte, na čem zrovna pracují, a jejich úpravy uvidíte okamžitěbez ohledu na to, jaké používáte zařízení. Zjednodušené sdílení - jednoduše klikněte na pásu karet na tlačítko Sdílet a snadno tak sdílejte přímo z dokumentů Office. Podívejte se, kdo má k danému dokumentu přístup a kdo na něm pracuje. Psaní v reálném čase - když na dokumentu spolupracujete s ostatními, vidíte, na čem zrovna pracují, a jejich úpravy uvidíte okamžitě.

Microsoft Excel 2016

Nové typy grafů - vizualizujte finanční nebo hierarchická data a zvýrazněte statistické vlastnosti dat pomocí nových typů grafů.

Export informací o zdrojích dat do Excelu - dostaňte seznam všech propojených zdrojů dat z databázové aplikace Access do Excelu k referenčním účelům.
 

Prognózování a trendy jediným kliknutím - jediným kliknutím vytvářejte prognostické grafy založené na historických datech a předvídejte budoucí trendy. 

 

Microsoft Outlook 2016

Třídění pošty - funkce Nepotřebné sleduje, jaké priority dáváte poště, a pak vám pomáhá tím, že zprávy s nízkou prioritou umísťuje do zvláštní složky (a aby vám nic neuteklo, poskytuje vám denní souhrn). 

Moderní přílohy - připojte dokument z posledních položek a nasdílejte ho příjemcům e-mailu z OneDrivu nebo SharePointu. Taky můžete nakonfigurovat oprávnění ke sdílení tak, aby všichni příjemci měli přístup k připojenému souboru bez opuštění aplikace.

 

 
Microsoft Office 2016

Řekněte mi - jednoduše napište vlastními slovy, co chcete v aplikaci udělat, a funkce „Řekněte mi“ vám pak bude dávat pokyny a nabídne vám další zdroje informací.
 

Inteligentní vyhledávání - zkoumejte termíny v dokumentech a hledejte jejich význam pomocí funkce inteligentního vyhledávání založené na službě Bing. Jednoduše zvýrazněte termíny v dokumentu a použijte tuto funkci k dodání výsledků hledání z webu přímo do vašeho prostředí čtení nebo vytváření dokumentů. 

Pokud se chcete dozvědět více, pak navštivte naše veřejné kurzy věnované novým Microsoft Office 2016.

Kontakt

Organizace školení
Hana Kukalová, tel.: 221 503 503, kukalova@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111