Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Profil firmy

Společnost COMPUTER HELP byla založena v roce 1993. V současné době zaujímá významné postavení v počítačovém vzdělávání a spolupracuje s předními světovými dodavateli HW a SW při realizaci projektů IT infrastruktury, informačních systémů, při externí správě sítí a návrzích dalších řešení v oblasti internetu a firemních intranetů.

zidleMezi hlavní obory činnosti společnosti patří:

odkaz  Počítačové kurzy

odkaz  Certifikace

odkaz  Hardware a řešení

odkaz  Licencování

odkaz  Správa počítačových sítí

odkaz  Programování zakázkových aplikací

COMPUTER HELP věnuje veškeré úsilí, aby všechny poskytované služby byly na profesionální úrovni a splňovaly očekávání našich zákazníků. Celý náš padesátičlenný tým má jasnou představu o sledovaných cílech a vždy dodržujeme principy etické spolupráce s našimi obchodními partnery, ať jsou v pozici dodavatelů či zákazníků.

Naše poslání:

  • Snažíme se, aby naši zákazníci byli spokojení a nadšení
  • Jednáme s respektem a úctou
  • Přijímáme rozmanitost potřeb a přání jako neodmyslitelnou složku našich služeb
  • Používáme, doporučujeme a nasazujeme jen ty nejlepší a nejvhodnější technologie a řešení
  • Zohledňujeme ekologii v našich řešeních

Naši partneři a dosažené certifikace

      

Microsoft GOLD Partner

Jsme Gold Partnerem společnosti Microsoft s kompetencemi:

  • Gold Volume Licensing
  • Silver Learning
  • Silver Small and Midmarket Cloud Solutions
Eset

V roce 2007 jsme se stali Gold Partnerem společnosti ESET. Jejich portfolio zahrnuje ochranu osobních počítačů, mobilních zařízení a serverů. Mezi klíčové vlastnosti produktů patří snadná instalace, administrace a malá náročnost na systémové zdroje.

Symantec - Silver PartneraOd roku 2002 jsme partneři společnosti Symantec, v současné době na úrovni Silver Partnera.  Software  společnosti Symantec pomáhá zabezpečit a spravovat informace spotřebitelům i organizacím, chrání komplexně a efektivně, před více riziky a ve více místech a poskytují vyšší jistotu při užívání a ukládání informací.
Hewlett-Packard - Busines PartnerJsme Preferred Partnerem společnosti Hewlett-Packard, která poskytujeme infrastrukturu a nabízí široké portfolio produktů pro všechny segmenty trhu v rozsahu od malých handheldů až po nejvýkonnější superpočítačové instalace.
GFIJsme partnerem společnosti GFI, která se zabývá antispamovým a antivirovým řešením. V jejím portfoliu dále najdete řešení pro kontrolu obsahu a archivaci elektronické pošty, síťový a serverový dohledový systém, řešení bezpečnostního auditu sítě a správy bezpečnostních záplat, celosíťový monitoring a správa protokolů událostí nebo software pro celosíťový dohled nad používáním přenosných paměťových zařízení.

 

Kontakt      

COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Blanická 16, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
tel.: 221 503 111, recepce: 221 503 123, e-mail:  cohe@computerhelp.cz
Další kontakty naleznete zde.

odkaz© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111