Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Konzultace - individuální řešení výuky

Naše kurzy je možné absolvovat i ve formě individuální konzultace, která vám umožní přizpůsobit osnovu, místo i čas vašim potřebám. Je také vhodná, pokud chcete probíraná témata aplikovat přímo na vaše data nebo pracovat s vašimi soubory.

Jaké jsou možnosti:

 

individuální konzultace

Individuální konzultace - vhodné pro 1- 4 osoby

Potřebujete si rychle osvojit/osvěžit práci s nějakou aplikací nebo serverovým produktem? Připravujete se na konkrétní pracovní úkoly a nemáte čas absolvovat klasickou výuku? Plánujete certifikační zkoušky a standardní kurz by vás zdržoval? Intenzivní konzultace s lektorem ve vámi vybraném čase a místě je efektivním řešením. Využijte možnost individuálního přístupu lektora k vašim potřebám a kontaktujte organizaci školení.

Kurzy na míru - pro 4 a více osob a skupiny

Obsah, rozsah, termín, počet účastníků je uzpůsoben individuálním potřebám zákazníka. Přijedeme k vám s mobilní učebnou, uspořádáme kurz v rámci vašeho výjezdního zasedání, využijeme naše učebny nebo učebny našich prověřených partnerů v celé republice. Budeme pracovat s vašimi vlastními dokumenty, šablonami a konkrétními tabulkami, výstupy ze školení budete moci přímo použít ve své pracovní praxi. A to vše v cenách, které sledují ceny veřejných kurzů. Kontaktujte organizaci školení.

odkaz  Více k zakázkovým kurzům ...

 

Školíme i vaše vlastní aplikace

Tým zkušených lektorů můžete využít i pro školení v rámci méně obvyklých interních informačních systémů. Navrhneme pro vás obsah školení, napíšeme učební texty a naučíme vaše zaměstnance efektivně pracovat. Kromě školení můžete samozřejmě využít i asistovanou pomoc při nasazení některých produktů do podnikové praxe. Kontaktujte Tomáše Budínského.

 

Vzdělávací programy pro typové pozice ve firmě

Řešte vzdělávání systémově, vzdělávejte své zaměstnance tak, aby byla sjednocena úroveň jejich znalostí s požadavky na pracovní zařazení. Rádi vám pomůžeme nadefinovat požadavky na typové pozice ve vaší společnosti a navázat na ně proces vzdělávání a ověřování výsledků.

Příklady typových pozic s definovanou strukturou IT znalostí: asistentky, střední management, kontrolor, logistik, obchodník, vedoucí projektů

 

Kontakt

Organizace školení
Hana Kukalová, 221 503 503, kukalova@computerhelp.cz
Zakázkové školení
Tomáš Budínský, 221 503 111, budinsky@computerhelp.cz

Nevybrali jste si z nabídky standardních kurzů a termínů? Sestavíme pro vás kurzy a konzultace na míru vašim potřebám, časovým možnostem a jazykovému vybavení.

 

Konzultace

Potřebujete si rychle osvojit/osvěžit práci s nějakou aplikací nebo serverovým produktem? Připravujete se na konkrétní pracovní úkoly a nemáte čas absolvovat klasickou výuku? Plánujete certifikační zkoušky a standardní kurz by vás zdržoval? Intenzivní konzultace s lektorem ve vámi vybraném čase a místě je efektivním řešením. Využijte možnost individuálního přístupu lektora k vašim potřebám a kontaktujte organizaci školení.

Kurzy na míru

Obsah, rozsah, termín, počet účastníků je uzpůsoben individuálním potřebám zákazníka. Přijedeme k vám s mobilní učebnou, uspořádáme kurz v rámci vašeho výjezdního zasedání, využijeme naše učebny nebo učebny našich prověřených partnerů v celé republice. Budeme pracovat s vašimi vlastními dokumenty, šablonami a konkrétními tabulkami, výstupy ze školení budete moci přímo použít ve své pracovní praxi. A to vše v cenách, které sledují ceny veřejných kurzů. Kontaktujte organizaci školení. 

 

Školíme i vaše vlastní aplikace

Tým zkušených lektorů můžete využít i pro školení v rámci méně obvyklých interních informačních systémů. Navrhneme pro vás obsah školení, napíšeme učební texty a naučíme vaše zaměstnance efektivně pracovat. Kromě školení můžete samozřejmě využít i asistovanou pomoc při nasazení některých produktů do podnikové praxe. Kontaktujte Tomáše Budínského.

 

Vzdělávací programy pro typové pozice ve firmě

Řešte vzdělávání systémově, vzdělávejte své zaměstnance tak, aby byla sjednocena úroveň jejich znalostí s požadavky na pracovní zařazení. Rádi vám pomůžeme nadefinovat požadavky na typové pozice ve vaší společnosti a navázat na ně proces vzdělávání a ověřování výsledků.

Příklady typových pozic s definovanou strukturou IT znalostí: asistentky, střední management, kontrolor, logistik, obchodník, vedoucí projektů
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111