Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Computer SATV Help

Computer Help akceptuje úhradu kurzů prostřednictvím Software Assurance Training Vouchers (SATV)


Software Assurance je program společnosti Microsoft, který zákazníkům umožňuje čerpat s odběrem softwaru i řadu zajímavých výhod. Jedním z těchto benefitů je možnost vygenerování poukazů na kurzy, které lze následně realizovat u vybraných vzdělávacích partnerů.

Computer Help poskytuje při realizaci SA Training Voucherů celý komplex služeb již více než 4 roky. Připojte se k našim stálým zákazníkům a čerpejte své benefity plánovitě a s přehledem.

Co je obsahem služby Computer SATV Help:

  • Přidělíme vám firemního konzultanta, který vám bude k dispozici po celou dobu platnosti vaší licenční smlouvy, který s vámi probere možnosti čerpání vašich benefitů, pomůže vám s vygenerováním voucherů, s plánováním kurzů a bude po formální a termínové stránce sledovat celý proces.
  • Oddělení organizace školení je v kontaktu s účastníky vybraných kurzů a zabezpečí všechny úkony spojené s realizací kurzů – pozvánky, povinnou zpětnou vazbu, infolinku.
  • Před čerpáním voucherů provedeme zdarma analýzu vašich vzdělávacích potřeb a pomůžeme optimálně naplánovat kurzy vzhledem k pracovnímu harmonogramu vašich zaměstnanců.
  • Při realizaci většího počtu voucherů můžete jeden voucher využít pro školení i dvou účastníků nebo získáváte dodatečné volné dny pro realizaci jiných kurzů – například v oblasti Microsoft Office.
  • Kurzy hrazené SATV pro vás můžeme otevřít jako veřejné i jako uzavřené zakázkové - jen pro vaši společnost.


Využijte své benefity včas, možnost jejich čerpání je časově omezena!

Pro více informací klikněte na tento odkaz.

Kontakt

Oddělení školení, tel.: 221 503 111
Tomáš Budínský, budinsky@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111