Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Garance kvality počítačových kurzů

MS Gold Partner - Learning solution

Kontrola kvality kurzů

Máme zájem, aby se vám naše počítačové kurzy líbily, abyste se k nám rádi vraceli. V Computer Help proto uplatňujeme řadu nástrojů, které slouží jako kontrola kvality výuky a zpětná vazba pro nás a naše lektory.

Hodnocení školení, které účastníci vyplní na konci kurzu

Dotazníky umožní vyjádřit vaše názory a připomínky k osnově kurzu, lektorovi, k prostředí učeben. Účastníci serverových kurzů MOLP mají navíc možnost vyplnit mezinárodně platné formuláře MTM a tím ovlivnit naši pozici v rámci partnerského programu Microsoft.

Opakování kurzu

V případě, že veřejný kurz zásadním způsobem nesplnil vaše očekávání a nebude v našich silách zjednat v průběhu kurzu nápravu, nabídneme vám bezplatnou možnost opakované účasti na tomto kurzu v jiném veřejném termínu. Svou nespokojenost prosím vyjádřete obratem (rozhodně ještě v průběhu kurzu) prokazatelným způsobem na oddělení organizace školení Computer Help (tj. např. podepsaným zápisem s uvedením důvodů své nespokojenosti).

Vrácení kurzovného

V případech závažného porušení dohodnutých podmínek ze strany Computer Help, které nebylo možné vyřešit v rámci probíhajícího kurzu, máte nárok na vrácení zaplaceného kurzovného. Při požadavku na vrácení kurzovného je podmínkou, abyste své výhrady prokazatelně uplatnili co nejdříve (rozhodně ještě v průběhu kurzu) v oddělení organizace školení Computer Help. Pokud nebude v našich silách zjednat nápravu, bude vám kurzovné nebo jeho adekvátní část vrácena.

 

Kontakt

Organizace školení
Hana Kukalová, tel.: 221 503 503, kukalova@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111