Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Učebny

Standardní kurzy i konzultace probíhají v našich  učebnách v centru Prahy. Učebny jsou vybaveny výkonnou výpočetní technikou i zobrazovacím zařízením a klimatizací. Část učeben je pojata jako multimediální, což využijí zejména zájemci o kurzy digitálního videa a jiných produktů podobné povahy. Pro zájemce o školení přímo v prostorách vlastní firmy jsou připraveny mobilní notebookové učebny.

učeba 6učebna 2
Učebny

   

Relaxační prostory

O přestávkách je možné si odpočinout a občerstvit se v naší relaxační místnosti. K dispozici jsou zde teplé i studené nápoje a drobné občerstvení. V teplých dnech lze využít i možnost posezení na naší zahrádce pod kaštany. U zakázkových kurzů zajišťujeme i nadstandardní pohoštění, které se odvíjí od přání a představ klienta.

 Helpánek  Helpanek

Naše prostory pro relaxaci


Mobilní učebny

Naše dvě mobilní učebny jsou převážně využívány pro zakázkové školení v sídle klienta. Každá učebna se skládá z 12 notebooků (širokoúhlé displeje 17´) a do jejího standardního vybavení patří:

  • 12 optických myší
  • 12 klávesnic
  • jeden Wi-Fi router
  • dataprojektor

Mobilní učebna umožňuje standardní práci v síťovém prostředí i přístup k internetu a je možné si ji pronajmout i za jiným účelem než jen pro zakázkové školení. Díky vysokému výkonu ji lze využít i pro náročné serverové aplikace. Bližší technické parametry jsou uvedeny zde.

 

Kontakt

Organizace školení
Hana Kukalová, tel.: 221 503 503, kukalova@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111