Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Tvorba firemních dokumentů a šablon (Microsoft Office Word, Excel a PowerPoint…)

Firemní identita je strategicky naplánovaná představa Office 2013vycházející z podnikové filosofie, vize a dlouhodobého podnikatelského cíle. Měla by být stvrzována chováním firmy a veškerou vnitřní i vnější komunikací.
S tím přímo souvisí i vzhled a funkcionalita využívaných  firemních dokumentů, tabulek či prezentací.

Správně „předpřipravený“ dokument, respektive šablona, má jasně definované vlastnosti a zachovává jednoduše identifikovatelnou vizuální podobu firemní identity. Základními stavebními kameny jsou v tomto případě loga společnosti použitá v souladu s jejich grafickým manuálem, využívaná barevná schémata, styly a typy písma.

Využití takto definovaných šablon má velkou výhodu v tom, že urychlují práci, tím šetří váš čas a peníze. Méně zdatným uživatelům nabízejí graficky sladěné prostředí, pevně definované styly, číslování a odrážky, záhlaví a zápatí, definované formáty písma a další nastavení vzhledu a vlastností dokumentu. V příslušné šabloně pouze doplní vlastní text do předem připravených míst (šablona je navede) a dokument běžným způsobem uloží, případně vytisknou.

Součástí funkcionality připravených šablon můžou být jednoduché uživatelské funkce, například pro přepočet kurzů měn, načtení dat z účetních či jiných systémů, dohledávání údajů pomocí webových služeb, validace rodných čísel, adres a čísel dokladů. Stejně tak je možné využívat i složitější funkce např. porovnání cen produktů, automatizování vybrané činnosti, analyzování, sběr a ukládání dat. Možnosti využití šablon jsou velmi rozmanité.

Proč využívat profesionálně připravané šablony a dokumenty:

  • reprezentují firemní originalitu, její jedinečnost  
  • urychlují a zefektivňují práci s daným dokumentem
  • v konečném důsledku šetří náklady společnosti
  • vypovídají o profesionalitě společnosti.

Nabízíme tvorbu šablon a formulářů na míru k aplikacím:

  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Microsoft PowerPoint
  • a dalším dle dohody …

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

Kontakt:

tel.: 221 503 503, skoleni@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111