Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Neziskové organizace

Neziskové organizace podobně jako školy mohou zakoupit produkty v multilicenčních programech, které jsou až o 85% výhodnější než běžné ceny pro komerční zákazníky. Na této stránce naleznete stručný přehled licenčních programů, ze kterých můžete vybírat.

1. Select Plus

Knihovny, galerie a muzea mohou od července 2011 využívat pro nákup softwaru multilicenční smlouvu Select Plus, která je opravňuje k nákupu trvalých licencí za výhodnější ceny – cca s 85% slevou oproti komerčním licencím.
Novinkou v programu Select Plus je registrace organizace pod smlouvu Ministerstva kultury a spol. Microsoft. Registrace umožní Vaší instituci samostatný náhled na licenční stránky, jednodušší správu SW, stahování instalačních image a klíčů a především nákupy trvalých licencí.

S přístupem a přihlášením k nové Select Plus smlouvě Vám pomůže naše licenční specialista Michal Jílek.

2. OEM

Tato licence je vázána na zařízení, tzn. není přenosná a je ji možné zakoupit jen společně s hardwarem.

3. FPP - software v krabici

Krabicová verze softwaru je vhodná, uvažujete-li o zakoupení produktů v řádu jednotek. Jedná se o přenosnou licenci, která umožňuje jen jednu jazykovou verzi a nemáte možnost downgradu (přechod na nižší verze).

ceník

Ceník

Pokud si přejete zaslat aktuální ceník vyplňte, prosím, následující údaje:

 
 
 
 
 
 

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů společností COMPUTER HELP. Svůj souhlas uděluji do odvolání. 

Kontakt

Pavlína Krátká - licenční specialista

tel.: +420 221 503 107, email: kratka@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111