Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Správa počítačových sítí

Komplexní řešení IT infrastruktury

Hledáte služby v oblasti informačních technologií? Nabízíme Vám profesionální správu a rozvoj počítačových sítí zajišťovanou certifikovanými systémovými specialisty.

Vaše infrastruktura bude pod naším vedením spolehlivá, výkonná a maximálně zabezpečená. Oddělení informačních technologií se zaměřuje na návrhy řešení, implementace, technickou podporu a profesionální servis v oblasti výpočetní techniky, včetně inovací systémů, zálohování a ochrany dat.

Naši specialisté jsou certifikovaní odborníci na produkty a řešení od společností Microsoft, Hewlett-Packard, Dell, Symantec, ESET, GFI a dalších.  

Jsme připraveni provést jak jednotlivé zásahy, tak kompletně převzít odpovědnost za vaši počítačovou síť. Stačí si vybrat z následujících služeb:

 

Potřebujte si pronajmout IT specialistu nebo kompletně zajistit všechny IT služby (správa sítí)?

Jak často
1-3 týdně (2-24 hod.)Až 5 dni (25-40 hodin)
Název služby
odkaz Aktivní správaodkaz Trvalý dohled
 Popis služby
Outsourcujte správu sítě a IT služby formou pravidelných návštěv našich specialistů.Předejte vaši IT infrastrukturu do péče našim specialistům, kteří u vás budou trvale k dispozici.


Typy služeb:

Aktivní správa – pravidelné návštěvy

Správa sítě a IT služby formou pravidelných návštěv našich specialistů.


Pokud nemáte vlastní IT oddělení a přesto potřebujete pravidelnou správu a údržbu IT infrastruktury, nabízíme Vám službu „Aktivní správa“. Zajišťujeme cenově dostupné profesionální služby a garantujeme zastupitelnost specialisty. Připravujeme IT projekty od dodávek, realizace, instalace, konfigurace až po podporu uživatelů. V rámci managementu IT koordinujeme správný rozvoj infrastruktury a její efektivní využívání. Služba „Aktivní správa“ je vhodná pro malé a střední společnosti do 100 PC.

Trvalý dohled

IT infrastruktura v péči našich specialistů, kteří jsou trvale k dispozici.

Potřebujete mít stále k dispozici odborného IT specialistu nebo budujete celé IT oddělení? Nabízíme Vám kompletní outsourcing IT služeb. Vaše infrastruktura bude pod neustálým dohledem,proto je to služba „Trvalý dohled“ Zajistíme trvalou přítomnost jednoho či více IT specialistů a jejich 100% zastupitelnost. Toto řešení je vhodné pro společnosti s více než 100 PC a libovolným počtem serverů.Řešíte jednotlivé problémy nebo projekty?

Jak často
Jednorázová řešení
menšího i většího rozsahu
Zakázková řešení projektů
Název služby
odkaz Technická podporaodkaz Konzultace a analýza
Popis službyVyužijte naše specialisty pro řešení jednotlivých technických problémů, zásahů na místě či implementace software a služeb.Přenechejte návrh a řešení IT projektů po všech stránkách na našich specialistech

 

Proč si vybrat právě nás?

  • máme tým specialistů
  • nabízíme komplexní služby a řešení
  • naše znalosti jsou podloženy odbornými certifikacemi
  • snížíme vám náklady a zvýšíme kvalitu IT služeb
  • máme více než 15-ti leté zkušenosti v oboru

Microsoft kompetence

Microsaoft Small Business Specialist


 

Kontakt

Oddělení technické podpory
Jan Pavel, vedoucí oddělení, tel.: 221 503 111, pavel@computerhelp.cz

© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111