Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Věrnostní program

Pravidla

Naším věrnostním programem bychom Vám rádi poděkovali za využívání našich služeb školicího střediska. Máme pro Vás připravenou řadu dárků, jejichž aktuální nabídku naleznete zde. Účast v programu je ale spojena i s dalšími výhodami, které jsou dále odvislé od typu školení.

Jak náš program funguje?

Do programu se mohu zapojit všichni, kteří navštívili některý z otevřených kurzů společnosti COMPUTER HELP a při registraci před jeho zahájením nebo v hodnocení po jeho skončení uvedli svůj kontaktní e-mail. Zvýhodněné, zlevněné kurzy či jinak dotované nemají nárok na dárky z věrnostního programu!

Registrovat do věrnostního programu ZDE! 


Jak sbírat body v našem programu?

Od 1. ledna 2006 se každému, kdo absolvuje některý z kurzů naší společnosti, automaticky vytvoří věrnostní účet (kB-konto). Na toto kB-konto jsou za každý absolvovaný kurz připisovány body (kilobajty). Dosažené kilobajty (kB) zůstávají na věrnostním účtu zákazníka po neomezenou dobu a s každým dalším absolvovaným kurzem tak kilobajtové konto narůstá. Výše přidělovaných kilobajtů se liší podle typu kurzu.Informace o výši kilobajtů, které jsou za dané školení připisovány, je uvedena u popisu kurzu na našich webových stránkách.

Jak zjistit aktuální výši svého kB-konta?

Aktuální výši kB-konta je možné si ověřit e-mailem, telefonicky nebo přímo na našich webových stránkách zde. Účastníci kurzu, kteří se na našich stránkách zaregistrují
a získají on-line přístup ke svému kB-kontu, mohou současně využívat i dalších bonusů, které pro jsme pro ně připravili.

Jak si dárek objednat?

Dárek z našeho věrnostního programu je možné si objednat pomocí formuláře na našich webových stránkách nebo e-mailem na adrese cohe@computerhelp.cz, případně prostřednictvím telefonu 221 503 108, Nela Kašťáková, marketingové oddělení. Objednávku Vám do deseti dnů potvrdíme a současně sdělíme, kdy je možné si dárek převzít. Objednávat lze po jednom kuse, tzn. že si nemůžete objednat např. 10 ks flash disků.

Společnost COMPUTER HELP, spol. s r. o., zřizuje pro dotazy k věrnostnímu programu telefonní linku 221 503 108, Nela Kašťáková, s provozem v pracovní dny od 9 do 16 hod. Vaše dotazy je také možné směrovat na náš e-mail: cohe@computerhelp.cz.

Společnost COMPUTER HELP, spol. s r. o., si vyhrazuje možnost zkrátit, zrušit či jinak změnit pravidla věrnostního programu.

 

Kontakt

Marketingové oddělení
Nela Kašťáková, tel.: 221 503 108, kastakova@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111