Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Windows Azure

Windows Azure je flexibilní cloudová platforma, která umožňuje rychle vytvářet, nasazovat, škálovat a spravovat aplikace v rámci globální sítě datacenter společnosti Microsoft. Své aplikace můžete vyvíjet v libovolném jazyce, nástroji i prostředí.

 

Více informací o produktu Windows Azure najdete v letáčku:           

Windows Azure

Jaké je využití produktu Azure:            

Jednoduchost

S Microsoft Azure můžete jednoduše vytvářet, migrovat, nasazovat a spravovat aplikace pro cloud. S Azure můžete začít vyvíjet v momentě, kdy dostanete projekt, a zajistit zdroje, které budete potřebovat v řádech minut.

Otevřenost a flexibilita

Platforma Microsoft Azure je otevřená, flexibilní a dává vývojářům možnost zvolit pro aplikace prostředí, nástroje, operační systém a architekturu. Azure podporuje všechny operační systémy, jazyky, nástroje a architektury – od Windows po Linux, od SQL Serveru po Oracle, od C# po Javu. Díky Azure máte to nejlepší z ekosystémů Windows a Linuxu na dosah ruky, a můžete tak vytvářet skvělé aplikace a služby, které fungují na všech zařízeních.

Vždycky v provozu, vždycky dostupný

Budete sdílet stejnou platformu testovanou pro podnikové nasazení, která je základem Skypu, Office 365, Bingu a Xboxu. Azure nabízí smlouvu SLA zaručující 99,95% dostupnost, nepřetržitou podporu a neustálé sledování stavu služeb. Proto dnes na Azure spoléhá víc než 57 % společností z žebříčku Fortune 500. Naši zákazníci dělají spoustu zajímavých věcí, od živého streamování olympijských soutěží až po online hry pro víc hráčů.

Připravenost pro podniky

Windows Azure umožní vývojářům ve vašem podniku rychle vytvořit, migrovat, nasadit a spravovat spolehlivé a škálovatelné aplikace v datových centrech spravovaných společností Microsoft, které podporují interoperabilitu mezi veřejných cloudem a existujícím prostředím informačních technologií. Vývojáři můžou pomocí běžných nástrojů pro správu a identitu vytvářet aplikace, které budou fungovat místně i ve veřejném cloudu.

Ekonomika a škálovatelnost

Azure můžete podle potřeby rychle škálovat směrem nahoru nebo dolů, takže platíte jenom za to, co využijete. Účtování po minutách a náš závazek přizpůsobit se cenám konkurence u oblíbených infrastrukturních služeb, jako jsou výpočetní výkon, úložiště a kapacita sítě, znamená, že vždycky dostáváte nejlepší poměr cena/výkon.

Všudypřítomnost

Azure běží na rozšiřující se globální síti datacenter spravovaných Microsoftem ve 13 oblastech, a dává vám tak širokou škálu možností pro spouštění aplikací a zajištění vždycky toho nejlepšího výkonu pro vaše zákazníky. Azure je první nadnárodní poskytovatel cloudu v pevninské Číně a pokračuje v expanzi do nových oblastí na celém světě.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

obchodní oddělení, tel.: 221 503 111, obchod@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111