ZAKÁZKOVÉ KURZY A KONZULTACE

Využijte naše zakázkové kurzy a konzultace, které jsou ideální variantou v situacích, kdy je potřeba přizpůsobit obsah a výsledky školení nárokům pracovních týmů nebo zavedenému firemnímu systému vzdělávání.

Storno podmínky

Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu. V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem.

Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu.

Otevřené kurzy: zrušení účastni na kurzu méně než 2 pracovní dny před termínem, bude účtován poplatek ve výši 100% ceny kurzu.

DIVIZE ŠKOLENÍ A VZDĚLÁVÁNÍ

Již od roku 1993 se zabýváme školením uživatelů a profesionálů v oblasti informačních technologií. Nabízíme vám v centru Prahy tři plně vybavené multimediální počítačové učebny a dvě mobilní notebookové učebny. Jsme kromě dalších titulů, certifikovaným partnerem společnosti Microsoft s kompetencí Silver Learning.

Můžeme vám nějak pomoci? Zavolejte nám.

Potřebujete poradit s kurzy, pronájmem učebny, nebo máte jakýkoli jiný dotaz? Jsme připraveni vám okamžitě pomoci! Zavolejte nám nebo pošlete email. Odpovíme vám, jakmile budeme moci.

+420 221 503 503

skoleni@computerhelp.cz

Tvorba šablon

Nechte si navrhnout šablonu na míru a ukáže světu svou profesionální korporátní identitu. Dejte důraz na branding.

Nabízíme vám vytvoření šablon pro všechny vaše dokumenty.

Naše reference

ŠKOLÍME I VE VELKÉM, PRO VELKÉ PARTNERY.

MINISTERSTVO VNITRA

Název zakázky:
Realizace vzdělávacích kurzů v oblasti využívání informačních technologií.

Počet účastníků projektů:
295.

Popis zakázky:
Příprava a realizace zakázkových serverových kurzů.

RAIFFEISENBANK, A. S.

Název zakázky:
Trvalá spolupráce v oblasti IT školení.

Počet účastníků:
500 a další přibývají.

Popis zakázky:
Realizace otevřených a uzavřených kurzů Microsoft Office.

VITANA, A. S.

Název zakázky:
Kurzy Microsoft Office.

Počet účastníků:
100 a další přibývají.

Popis zakázky:
Realizace zakázkových uzavřených kurzů Microsoft Word, Excel a Outlook.

TOYOTA TSUSHO EUROPE SA
Czech Republic Branch, Prague Office

„Společnost COMPUTER HELP, spol. s r. o. je dlouhodobým dodavatelem kurzů MS Excel pro naše zaměstnance. Celkově jsme se službami velmi spokojeni. Ať už jde o komunikaci zástupce firmy, organizaci kurzů či samotnou realizaci, vše probíhá na velmi profesionální úrovni a na COMPUTER HELP a kvalitu jeho služeb se opravdu můžeme spolehnout.
Posledních půl roku kurzy probíhají on-line formou a i zde musím vyzdvihnout profesionalitu lektorů, s kterou tyto kurzy připravili a vedou. Styl prezentace, udržení pozornosti účastníka, srozumitelnost výkladu, příklady relevantní naší praxi, řada tipů, jak si ulehčit práci, dobře rozdělené učební bloky, vhodně volené přestávky, za to vše si zaslouží velkou pochvalu. Často od účastníků slýchám, že kurzy předčily jejich očekávání.“

Náš tým vzdělávání

DOSTANEME Z VÁS MAXIMUM. NAŠI LEKTOŘI JSOU TRENÉŘI, KTEŘÍ Z VÁS DOSTANOU TO NEJLEPŠÍ.

Garance kvality
počítačových kurzů

VRÁCENÍ KURZOVNÉHO

V případech závažného porušení dohodnutých podmínek ze strany COMPUTER HELP, které nebylo možné vyřešit v rámci probíhajícího kurzu, máte nárok na vrácení zaplaceného kurzovného. Případné výhrady je nutné uplatnit co nejdříve (nejlépe v průběhu kurzu).

HODNOCENÍ ŠKOLENÍ ÚČASTNÍKY

Součástí každého školení je závěrečné hodnocení, které účastníkům umožňuje vyjádřit své názory a připomínky k osnově kurzu, lektorovi, k prostředí učeben a průběhu výuky.

KONTROLA KVALITY KURZŮ

Chceme, aby se vám naše kurzy líbily a abyste se k nám rádi vraceli. Uplatňujeme proto řadu nástrojů, které slouží jako kontrola kvality výuky a kurzů (vzdělávání a certifikace lektorů, průběžné vyhodnocování formulářů hodnocení školení apod.).


Naši zákazníci

Přihlašte se k novinkám

Buďte v obraze a dostávejte nejnovější informace jako první.