Oddělení školení a vzdělávání

Již od roku 1993 se zabýváme školením uživatelů a profesionálů v oblasti informačních technologií. Naše školicí středisko v centru Prahy disponuje třemi plně vybavenými počítačovými učebnami cca 300m od stanice Náměstí Míru. Pokud nemůžete na návštěvu k nám, disponujeme i notebooky, které Vám rádi zapůjčíme.

Rádi pro vás připravíme zakázkové kurzy a konzultace, které jsou ideální variantou v situacích, kdy je potřeba přizpůsobit obsah a výsledky školení nárokům pracovních týmů, zavedenému firemnímu systému vzdělávání nebo úrovně znalostí jednotlivých uživatelů. Pro jednotlivce i firmy, kterým vyhovují standardní kurzy, máme připravený kalendář kurzů pro veřejnost.

Storno podmínky

Žádost o zrušení účasti na kurzu je možné zaslat nejpozději do 10-ti kalendářních dní před termínem začátku kurzu na skoleni@computerhelp.cz nebo příslušnému pracovníkovi COMPUTER HELP, který objednávku potvrzoval.

Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny kurzu (bez DPH).

Můžeme vám nějak pomoci? Zavolejte nám.

Potřebujete poradit s kurzy, pronájmem učebny, nebo máte jakýkoli jiný dotaz? Jsme připraveni vám okamžitě pomoci! Zavolejte nám nebo pošlete email. Odpovíme vám, jakmile budeme moci.

+420 221 503 503

skoleni@computerhelp.cz

Využijte svoje BENEFITY na vzdělávání – přijímáme tyto poukázky


Garance kvality
počítačových kurzů

VRÁCENÍ KURZOVNÉHO

V případech závažného porušení dohodnutých podmínek ze strany COMPUTER HELP, které nebylo možné vyřešit v rámci probíhajícího kurzu, máte nárok na vrácení zaplaceného kurzovného. Případné výhrady je nutné uplatnit co nejdříve (nejlépe v průběhu kurzu).

HODNOCENÍ ŠKOLENÍ ÚČASTNÍKY

Součástí každého školení je závěrečné hodnocení, které účastníkům umožňuje vyjádřit své názory a připomínky k osnově kurzu, lektorovi, k prostředí učeben a průběhu výuky.

KONTROLA KVALITY KURZŮ

Chceme, aby se vám naše kurzy líbily a abyste se k nám rádi vraceli. Uplatňujeme proto řadu nástrojů, které slouží jako kontrola kvality výuky a kurzů (vzdělávání a certifikace lektorů, průběžné vyhodnocování formulářů hodnocení školení apod.).


Naši zákazníci

Přihlašte se k novinkám

Buďte v obraze a dostávejte nejnovější informace jako první.