Vyhledat termín
Informace
Napište nám
RSS kanál
cs | en


Vývoj softwaru

Tým oddělení vývoje software je připraven navrhnout a realizovat aplikace či webové stránky na míru zákazníka s použitím nejmodernějších technologií. Klademe maximální důraz na efektivní a snadné používání aplikací, vysokou bezpečnost našich řešení a trvalou hodnotu investovaných prostředků. Ve spolupráci s oddělením IT služeb zajistíme i perfektní integraci aplikace do firemního prostředí. Díky našim partnerům v oblasti grafiky a designu budou mít webové stránky i aplikace dokonalý design a styl. Všechna tato řešení realizujeme na platformách MS SQL Server, Microsoft Access a Office, .NET platforma (C#), VBScript a PowerShell, PHP, MySQL či PostgreSQL, xHTML/CSS/JS, Adobe Flash, mobilní systémy Android, IOS a Windows Phone.

Vývoj desktopových aplikací a služeb

V rámci vývoje desktopových aplikací nabízíme tvorbu samostatných a klient – server řešení. Zpravidla se jedná o aplikace pro zpracování a manipulaci s daty pro potřeby klíčových aplikací v organizaci. Námi vyvíjené aplikace Vám nabízí standardizované funkce a vzhled, který spolu s rychlým vývojem aplikace podpoří Vaše podnikání s minimálními náklady na další školení uživatelů. Vývoj v oblasti Windows služeb zajistí nástroje pro bezobslužný provoz systému, zpracování dat a dohled nad procesy.

Vývoj pro platformu Microsoft Office a Sharepoint

Při vývoji uživatelských aplikací v prostředích Microsoft Access, Word, Excel, Outlook, Project a Sharepoint nabízíme pro jednotlivá řešení následující služby:

  • Tvorbu šablon firemních dokumentů – profesionální vzhled a úspora práce vašich zaměstnanců
  • Úpravy funkcí a nabídkových lišt
  • Analýzu dat prostřednictvím úpravy tabulek, maker a specializovaných funkcí, pohledy na data BI
  • Strukturované formuláře pro rychlý sběr dat, zpracování dotazníků
  • Databázové aplikace, třídění a prezentace uložených dat pro potřeby managementu a analýzy
  • Sharepoint analýzy a návrhu portálů i aplikací, vývoj modulů, pokročilá implementace technologie

Vývoj webových aplikací

Realizujeme vývoj podnikového intranetu, webových stránek a aplikací i ucelených portálových řešení. Navržená řešení jsou budována na základě standardů a jednotlivé funkce systému jsou řešeny formou rozšiřitelných modulů (články, eshop, galerie obrázků, diskuze atp.). Webové aplikace jsme schopni propojit na Vaše podnikové a ekonomické systémy a přinést tak nové nástroje pro Vaši business produktivitu. Zajistíme též grafické a designové zpracování aplikace a internetový marketing. Navrhneme a zrealizujeme CRM, CMS a ERP systémy, obchodní nebo uživatelské agendy pro automatické zpracování dat.

Vývoj mobilních aplikací

Pro platformy Android, IOS a Windows Phone vyvíjíme uživatelské i businessové aplikace, které využívají moderní technologie pro přístup k uživatelským nebo business datům a práci s nimi. Pro návrh těchto aplikací využíváme znalostí a zkušeností našich specialistů, kteří pro Vás navrhnou optimální řešení a design aplikace.  

Webhosting a serverhosting

Pro Vaše aplikace zajišťujeme webhosting i serverhosting spolu s profesionálními službami IT správy. Službu zajišťujeme v řežimu 24x7 365 dní v roce. Náš tým certifikovaných specialistů Vám bude kdykoliv plně k dispozici

 

Kontakt

Oddělení vývoje softwaru
Jan Pavel, tel.: 221 503 111, pavel@computerhelp.cz
© COMPUTER HELP, spol. s r. o. Blanická 16, Praha 2, tel.: 221 503 111