Vytvoříme pro vás šablony Microsoft Office

Firemní identita je strategicky naplánovaná představa vycházející z podnikové filosofie, vize a dlouhodobého podnikatelského cíle. Měla by být stvrzována chováním firmy a veškerou vnitřní i vnější komunikací. S tím přímo souvisí i vzhled a funkcionalita využívaných firemních dokumentů, tabulek či prezentací.

Využívejte profesionálně připravené šablony a dokumenty

Správně připravený dokument, respektive šablona, má jasně definované vlastnosti a zachovává jednoduše identifikovatelnou vizuální podobu firemní identity. Základními stavebními kameny jsou v tomto případě loga společnosti použitá v souladu s jejich grafickým manuálem, využívaná barevná schémata, styly a typy písma.

Reprezentuje firmu, buďte jedineční

Zrychlete si práci s dokumenty

Šetřete náklady a finance

Vylaďte grafiku podle vaší firemní identity

Součástí funkcionality připravených šablon můžou být jednoduché uživatelské funkce, například pro přepočet kurzů měn, načtení dat z účetních či jiných systémů, dohledávání údajů pomocí webových služeb, validace rodných čísel, adres a čísel dokladů. Stejně tak je možné využívat i složitější funkce např. porovnání cen produktů, automatizování vybrané činnosti, analyzování, sběr a ukládání dat. Možnosti využití šablon jsou velmi rozmanité.

Využití takto definovaných šablon má velkou výhodu v tom, že urychlují práci a tím šetří váš čas a peníze. Méně zdatným uživatelům nabízejí graficky sladěné prostředí, pevně definované styly, číslování a odrážky, záhlaví a zápatí, definované formáty písma a další nastavení vzhledu a vlastností dokumentu. V příslušné šabloně pouze doplní vlastní text do předem připravených míst (šablona je navede) a dokument běžným způsobem uloží, případně vytisknou.


Vytvářeli jsme šablony pro

Vytvořit šablony na míru

Potřebujete poradit? Pro více informací nás kontaktujte nebo nám zanechte zprávu.

Martina Veselá

+420 773 564 833
skoleni@computerhelp.cz
COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Slezská 2127/13
120 00, Praha 2 - Vinohrady