Microsoft Azure

Do rozvoje svých datových center investuje Microsoft nejvíc peněz. Nabídka Azure služeb je tak opravdu přepestrá a stále roste. Mezi nejoblíbenější služby neodmyslitelně patří:

Pronájem

Pronájem virtuálních serverů hostovaných v Azure. Na výběr tak máme desítky různých konfiguraci serverů podle předpokládaného způsobu použití

Úložiště

Nabídka různých druhů úložišť. Od úložiště pro archivaci dat, přes každodenní přístup k datům až po úložiště pro výkonné databáze. Sami si volíte typ, velikost, odolnost a další parametry.

Zálohování

Do Azure můžete zálohovat svoje data a snadno tak docílit odolnosti proti krádeži, smazání či jinému případu ztráty vaši souborů, databází a systémového nastavení vašich serverů.

Záložní server

Spuštění záložního serveru při výpadku. Jde vlastně o kombinaci výše uvedených služeb. Základem je spolupráce služby, která neustále synchronizuje chráněnou instanci (server, databázi apod.) do Azure s úložištěm se službou, která nastartuje záložní server v případě výpadku vašeho serveru či jiného zdroje.

Abyste spustili server, databázi, nový web, záložní úložiště apod. nemusíte mít honem po ruce hromadu peněz, schválenou obří objednávku investic na léta dopředu apod. Spojte se s námi. Pomůžeme vám službu zřídit a fakturaci za spotřebované služby vyřešíme začátkem příštího měsíce.

Zásadní výhodou je, že vždy platíte jen za to, co skutečně spotřebujete. Kromě toho se u řady služeb nabízí různé spořící režimy, jako například dynamické snížení výkonu serveru v době kdy výkon není potřebný.

Výši nákladů navíc máte vždy přehledně k dispozici v podobě grafů:

Kalkulace nákladů v Azure. Aby si zákazník dokázal spočítat, kolik služby Azure stojí, připravila společnost Microsoft podrobnou kalkulačku. Najdete jí zde:

https://azure.microsoft.com/cs-cz/pricing/calculator/

Při sestavování rozpočtu nezapomeňte, že jde spíše o odhad. Skutečná cena bude záviset na vaší skutečné spotřebě.

Zdá se Vám nabídka služeb složitá a nevíte, kterou službu si vybrat? Obraťte se na naše obchodní oddělení. Rádi Vám pomůžeme.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit?
Jsme tu pro vás, zavolejte nám, napište email a nebo přijďte na kávu.

+420 221 503 111
cohe@computerhelp.cz
COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Slezská 2127/13
120 00, Praha 2 - Vinohrady