Hardware a řešení

Spolupracujeme s předními světovými výrobci hardwaru a softwaru se zaměřením na komplexní řešení v oblasti zavádění infrastruktury informačních technologií. Při výběru značek a typů vašich budoucích počítačů, serverů a příslušenství klademe důraz na dobrou cenu, možnosti rozšíření a kvalitní servis. Ať už se Vaše společnost nachází před rozhodnutím, jak inovovat výpočetní techniku nebo zefektivnit práci na výpočetní technice, případně zlepšit komunikaci mezi pobočkami či „pouze“ rozšířit kapacitu Vaší stávající techniky, najdeme pro Vás řešení. Naší techničtí specialisté poskytují odborné poradenství a konzultace na nejvyšší úrovni. Obchodní specialisté následně připraví nabídku na ucelené řešení. Neprodáváme typové řešení, nabídku vždy připravíme na míru na základě Vašich potřeb s využitím našich zkušeností. Potřebujete nějakou specialitu? Dejte nám to vědět, podíváme se po světě a pokusíme se pro Vás zboží zajistit.

Počítače, notebooky, tablety a příslušenství

Potřebujete lepší psací stroj, lehkého malého ďábla pro šéfa, nebo grafickou mašinu s obrovským monitorem? Jste na správné adrese. Zjistíme Vaše požadavky a vybereme nejlepší zařízení. Doporučíme konkrétní model, nebo Vám dáme vybrat z několika alternativ.

Stejně tak si můžete zvolit tašku na notebook, dokovací stanici, celosvětovou záruku s opravou do několika hodin či bezdrátový set klávesnice s myší.

Servery a zálohování

Duší Vašeho podnikání jsou beze sporu data, která je potřeba uchovávat a chránit. K tomu prvnímu potřebujte vhodný server pro provoz informačního systému, datových polí, NAS či jiných vhodných úložišť. K ochraně dat slouží jednak jejich zálohování, ale také další zabezpečení, zajišťující, aby se data nestala úlovkem nezvané konkurence. Nabídneme pro Vás ideální řešení s výhledem několikaletého používání, abyste nemuseli investici opakovat každý rok.

Vybavení serveroven a datacenter (rozvaděče, UPS, atd.)

Vaše servery, aktivní prvky a datová úložiště je dobré mít na jednou místě, ideálně s omezeným přístupem náhodného kolemjdoucího. Stejně tak je užitečné nemít všechny komponenty Vaší infrastruktury poházené po místnosti. Dodáme Vám datové rozvaděče, který opatříme zámkem, doplníme o záložní zdroj napájení.

Síťové prvky a WiFi sítě

Vybavíme vaší síť. Zajistíme aktivní síťové prvky od malých kancelářských po páteřní stohovatelné či modulární přepínače. Stále oblíbenější bezdrátové sítě vám navrhneme s inteligentním přihlašováním, sítěmi pro vaše hosty, řešením jednorázových přístupů apod.

Tiskárny

Můžete si přát malou osobní inkoustovou tiskárnu či multifunkci, černobílou nebo barevnou laserovou tiskárnu pro váš openspace nebo výkonnou multifunkční tiskárnu s finišerem a sledováním kdo a co tiskne.

Spotřební materiál

Nenecháme Vás „na suchu” a dodáme Vám i spotřební materiál pro Vaše tiskárny. A to i pro ta zařízení, které jste si od nás nekoupili. Preferujeme originální náplně předních výrobců.

Vše pro Vaši kancelář nebo zasedačku

Nabízíme skartovačky, plátna a projektory, konferenční techniku. Rádi dodáme pevné i mobilní telefony, televize, držáky na televize nebo monitory.

Strukturovaná kabeláž, na poptávku

Zajistíme pro Vás vybudovaní nebo doplnění strukturované kabeláže, včetně potřebného změření a certifikace. Nabízíme nestíněnou, stíněnou či optickou kabeláž.

Zboží v zahraničí běžné, ale v ČR nedostupné

V případě, že máte nějaký nestandardní požadavek, s kterým si nevíte rady, poptejte nás. Buď už známe řešení, nebo se pokusíme ho najít tak, abyste byli spokojeni a nemuseli hledat někde jinde.

Související služby

Návrh, design, architektura, příprava zadání VŘ.

Máme zkušenosti nejen s dodávkou zboží a licencí. Rádi Vám poradíme jak vyřešit Výběr počítače pro šéfa, návrh serverovny pro celou firmu nebo studii proveditelnosti přechodu do cloudu. Svěřte nám Váš problém, požadavek, přání. Pomůžeme Vám i s přípravou podkladů pro výběrové řízení. Využijte naše zkušenosti!

Instalace, konfigurace nastavení Vašeho počítače, nebo celé infrastruktury, včetně zálohování.

Nejste „ajťák“? Nevadí, ani nemusíte být. Od toho jsme tu my. Počítač, notebook, server apod. Vám velmi rádi připravíme pro používání. Tohle nás baví.

Sledování platnosti licencí, záruk, carepacků apod.

Pohlídáme Vám expiraci podpory software, stejně tak pohlídáme záruky serverů, počítačů a dalšího hardwarového vybavení. Před výročím od nás dostanete nabídku na prodloužení podpory, nebo záruky.

Financování či pronájem

Naše společnost Vám nabízí zajištění financování Vámi vybrané výpočetní techniky formou finančního nebo operativního leasingu. Buďte krok před konkurencí a vybavte se nejnovější technikou. Rádi Vám pomůžeme i s výběrem zařízení z hlediska efektivnosti.

Výhody pro Vás:

  • možnost pořízení nového zařízení dle aktuální potřeby i s menší finanční hotovostí,
  • optimální nastavení výše leasingových splátek dle zvolené doby pronájmu,
  • nízké finanční zatížení a optimální plánování investičních potřeb díky konstantním měsíčním splátkám.

Likvidace vyřazené techniky

Nemáte kam ukládat vyřazenou techniku nebo nevíte kam se spotřebovanými tonery? Našim stálým zákazníkům zajistíme odvoz, ekologickou likvidaci a vystavíme potřebná potvrzení.

Naši zákazníci

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit?
Jsme tu pro vás, zavolejte nám, napište email a nebo přijďte na kávu.

+420 221 503 111
cohe@computerhelp.cz
COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Slezská 2127/13
120 00, Praha 2 - Vinohrady